Akademia Treningu Siłowego

najlepszych szkoleniowców
przeszkolonych osób
kursantów z własnym studio

“The basics are the basics. And you can’t beat the basics.”

Charles Poliquin

KIM JESTEŚMY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis eros lobortis, vestibulum turpis ac, pulvinar odio. Praesent
vulputate a elit ac mollis. In sit amet ipsum turpis. Pellentesque venenatis, libero vel euismod lobortis, mi metus luctus augue, eget dapibus elit nisi eu massa. Phasellus sollicitudin nisl posuere nibh ultricies, et fringilla dui gravida.

CO ROBIMY

vulputate a elit ac mollis. In sit amet ipsum turpis.

Pellentesque venenatis, libero vel euismod lobortis, mi metus luctus augue, eget dapibus elit nisi eu massa. Phasellus sollicitudin nisl posuere nibh ultricies, et fringilla dui gravida. Donec iaculis adipiscing neque, non congue massa euismod quis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Nasz zespół

Najlepsi szkoleniowcy w branży!

Akademia Treningu Siłowego

Dlaczego warto szkolić się właśnie z nami?

Zapewniamy najlepsze kursy i szkolenia trenerom, którzy chcą się rozwijać, wznosić swoje kompetencje na coraz wyższy poziom, a przy tym nie wypalić się zawodowo. Dzięki naszemu doświadczeniu, sprawdzonym metodom i programie edukacji trenerów dajemy im najlepsze narzędzia, by spełniali się zawodowo. Nasze kursy i szkolenia ulepszaliśmy latami, by zapewnić kompleksowy zestaw wiedzy przydatny każdemu, kto chce naprawdę profesjonalnie podejść do treningu.

Rozwijaj się jako trener

Zdobądź wiedzę i umiejętności, które będziesz mógł wprowadzić do pracy z klientami. Dzięki nim wniesiesz swój trening na wyższy poziom pod okiem najlepszych szkoleniowców w branży.

Ucz się od najlepszych

Na naszych szkoleniach wiedzę przekazują specjaliści, ale przede wszystkim praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu masz pewność, że przekazywane informacje to tylko wiedza oparta na faktach i dowodach.

Poznaj tylko sprawdzone metody

Od nauki programowania treningowego, przez technikę ćwiczeń po strategie żywieniowe - poznaj sprawdzone metody, które wykorzystasz jako narzędzie w swojej pracy

100% gwarancji

Staniesz się najlepszym trenerem, jakim tylko możesz być. Każde z naszych szkoleń objęte jest gwarancją zadowolenia. Biorąc w nich udział, otwierasz sobie nowe możliwości.